CFexpress 4.0 – nowe karty pamięci Exascend

Oferta marki Exascend, której zostaliśmy polskim dystrybutorem, powiększyła się o nowe karty pamięci CFexpress typu A zgodne ze standardem CFexpress 4.0 i spełniające normę prędkości VPG400.

Exascend jako jeden z liderów najnowocześniejszych rozwiązań pamięci flash z dumą przedstawia najnowszy produkt w swojej ofercie – karty pamięci CFexpress 4.0 typu A z serii Essential Pro. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oferują niespotykaną wydajność – bo cechują się aż dwukrotnie większą przepustowością w porównaniu ze standardem CFexpress 2.0.

Rewolucja technologiczna pamięci flash

W sierpniu 2023 roku stowarzyszenie CompactFlash ogłosiło wprowadzenie standardu CFexpress 4.0. Tym samym ustanowiło nowy punkt odniesienia dla maksymalnych prędkości, sięgających nawet do 4 GB/s dla kart typu B i 2 GB/s dla kart typu A. CFexpress 4.0 jest więc technologią przyszłościową, gotową sprostać zmieniającym się wymaganiom kamer i aparatów o wysokiej wydajności. Co więcej – nowe karty zachowują pełną kompatybilność wsteczną z CFexpress 2.0, zapewniając optymalną wydajność również na starszych urządzeniach.

Exascend Essential Pro CFexpress 4.0 Typ A

Dostosowane do potrzeb aparatów Sony, karty Exascend Essential Pro CFexpress 4.0 typu A na nowo definiują wydajność, dzięki stałym prędkościom odczytu do 1800 MB/s i zapisowi do 1650 MB/s. Najwyższa opcja pojemności to 1 TB, więc są kompleksową odpowiedzą na potrzeby profesjonalnych twórców, którzy oczekują maksymalnie płynnego przechwytywania obrazu i edycji materiału filmowego w najwyższej rozdzielczości.

Co ważne – karty Exascend otrzymały certyfikat VPG400, wydany przez organizację CompactFlash, który gwarantuje bezbłędne nagrywanie wideo 8K przy częstotliwości 120 klatek na sekundę bez utraty danych.

Nowoczesne rozwiązania: niskie zużycie energii i zarządzanie temperaturą

Marka Exascend nie tylko rozwija swoje możliwości związane z wydajnością i pojemnością, ale także dba o dodatkowe wsparcie technologiczne swoich produktów. Seria Essential Pro powstała przy zastosowaniu najnowocześniejszych funkcji zaprojektowanych w celu zminimalizowania zużycia energii i zoptymalizowania wydajności termicznej. Tego typu udoskonalenia sprawiają, że temperatura pracy karty CFexpress 4.0 została zmniejszona, a same nośniki pamięci są energooszczędne, dzięki czemu doskonale radzą sobie z długotrwałym użytkowaniem nawet w trudnych warunkach. Ponadto objęto je kompleksową 10-letnią gwarancją, która obejmuje również odzyskiwanie danych w wyniku wypadku, czy przypadkowego uszkodzenia karty.

Produkty znajdziesz u naszych dealerów: https://foto7.pl/gdzie-kupic/

O Exascend

Exascend zaczynał od dostarczania wysokowydajnych rozwiązań SSD do zastosowań przemysłowych i korporacyjnych, a w 2020 roku wprowadził swoje innowacyjne technologie również do branży fotograficznej i filmowe. Firma posiada własne fabryki, profesjonalny zespół projektowy i autorskie, zaawansowane technologie, które stale rozwija. Współpracuje i jest rekomendowana przez firmy takie jak RED, Blackmagic Design czy Z Cam. Exascend stale angażuje się we wprowadzanie dalszych innowacji pamięci masowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do odwiedzenia strony producenta, a także profili w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem – Foto7.