Manfrotto to światowy lider w produkcji innowacyjnych akcesoriów do aparatów fotograficznych, kamer wideo i systemów oświetlenia.

Produkty takie jak statywy, głowice czy akcesoria oświetleniowe od niemal pół wieku wyznaczają standardy w branży i słyną ze swojej niezawodności.
 
Szeroka oferta to także możliwość dostarczenia, każdego, nawet najbardziej kompleksowego rozwiązania skrojonego pod konkretne potrzeby klienta.

Od początku działalności Manfrotto specjalizuje się w produkcji statywów i głowic.
 
Uznanie na rynku zyskały modele przeznaczone zarówno dla fotografów jak i filmowców.

Bogate portfolio produktów przeznaczone jest dla najbardziej wymagających użytkowników, ale nie zabrakło w nim miejsca także dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z utrwalaniem obrazu.

Ofertę statywów uzupełniają torby, plecaki i walizki.
 
Akcesoria do przenoszenia sprzętu wyróżniają się nowoczesnym designem, praktycznymi rozwiązaniami, bardzo odpornymi na przetarcia materiałami i maksymalną ochroną przed wstrząsami drogocennej zawartości.
 
Kolekcja toreb jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do najnowszych modeli aparatów i kamer.

Niezwykle ważną grupą produktów, z której słynie Manfrotto są także akcesoria oświetleniowe.
 
Statywy, klamry, ramiona czy systemy zawieszenia teł to podstawowe elementy wyposażenia każdego profesjonalnego studia fotograficznego.
 
Spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa, co potwierdzają takie certyfikaty jak TÜV, DIN i CE.

Sprzęt Manfrotto to inwestycja na długie lata.
 
Możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat, doświadczony zespół serwisowy i opieka pogwarancyjna, w tym dostęp do części zamiennych długo po zakończeniu produkcji danego modelu to niezwykle ważne atuty wyróżniające firm ę na tle konkurencji.
 
Przyznawane co roku liczne nagrody to świadectwo jakości i innowacyjności