Green Clean to austriacki producent środków czystości do sprzętu fotograficznego oraz urządzeń biurowych. Firma działa na rynku już ponad 30 lat, a jej produkty wykorzystywane są wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność i bezpieczeństwo sprzętu.

Od samego początku, jednym z głównych założeń była także troska o środowisko naturalne. W roku 2011 firma wdrożyła program „Ultra Low Global Warming Potential”, czym przyczyniła się do redukcji emisji CO2.

Flagowym produktem firmy, jest system doczyszczenia matryc aparatów fotograficznych – Sensor Cleaning System. To innowacyjne rozwiązanie jest stosowane w wielu krajach zarówno przez fotografów, jak i profesjonalne serwisy sprzętu. W ofercie firmy znajdziemy także szereg innych rozwiązań dedykowanych dla użytkowników aparatów oraz kamer.

Drugim, po fotografii obszarem w którym wykorzystywane są rozwiązania Green Clean jest branża IT. Szeroka gama środków do czyszczenia oraz dezynfekcji sprzętu komputerowego oraz innej elektroniki zapewniła firmie stabilną pozycję na rynku oraz renomę na całym świecie.
 
Narzędzia austriackiego producenta używane są z powodzeniem także w branży optycznej, telekomunikacyjnej oraz wielu innych