Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Możesz też zadzwonić do nas na jeden z numerów telefonu:
32 331 37 04
 32 238 25 14

Napisz do nas na adres:

kontakt@foto7.pl

Jeżeli jednak wolisz kontakt osobisty to zapraszamy do naszej siedzieby:
ul. Dworcowa 62
 44-100 Gliwice

Nie wiesz z kim skontaktować się w związku ze swoją sprawą?

Zobacz czym każdy z nas się zajmuje:

Agnieszka Kaniaagnieszka@foto7.plzamówienia, sprzedaż, wysyłki

pobierz wizytówkę vCard

Bartłomiej Witecybartek@foto7.plIT, sprzedaż, wysyłki, serwis

pobierz wizytówkę vCard

Artur Skowronartur@foto7.plmarketing, umowy, współpraca

pobierz wizytówkę vCard

Maria Skowronmaria@foto7.plpłatności, przetargi

pobierz wizytówkę vCard

Andrzej Krupaandrzej@foto7.plwsparcie techniczne, serwis, Cambo, Linhof

pobierz wizytówkę vCard