Exascend – nowa marka w dystrybucji Foto7

Exascend to uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, który dostarcza nowoczesne rozwiązania dla branż takich jak przemysł motoryzacyjny, kosmiczny czy medyczny, a teraz również fotograficzny i filmowy. Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy dystrybutorem marki na polskim rynku.

Za uzyskanie najwyższej jakości zdjęć seryjnych i perfekcyjnych materiałów wideo odpowiada nie tylko sprzęt, ale również niezbędne akcesoria – jak karty pamięci.

Na polski ryenk foto/wideo wprowadzamy nową markę, Exascend, której produkty mogą pochwalić się topową wydajnością, niezawodnością i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Firma powstała w 2016 roku i początkowo dostarczała nowoczesne rozwiązania pamięci masowej dla wymagających zastosowań korporacyjnych i przemysłowych. W 2020 roku rozszerzyła linię produkcyjną o karty, dyski i czytniki dla branży fotograficznej i filmowej.

Exascend posiada własne fabryki, profesjonalny zespół projektowy i autorskie, zaawansowane technologie, które stale rozwija. Współpracuje i jest rekomendowana przez firmy takie jak RED, Blackmagic Design czy Z Cam. Pełna kontrola marki nad procesem produkcji daje użytkownikowi gwarancję najwyższej niezawodności – Exascend oferuje możliwość serwisowania i odzyskiwania danych, a co za tym idzie, gwarancję aż do 5 lat na topowe produkty ze swojej oferty.

Technologie, które oferuje marka, to m.in.:

  • SuperCruise: zapewnia stabilną i wydajną pracę, nawet podczas maksymalnie wymagających zastosowań

  • Adaptive Thermal Control: równoważy najwyższą możliwą wydajność z bezpieczną temperaturą pracy

  • Data Recovery: zabezpiecza dane na nośniku oraz wspiera w ich odzyskaniu w razie awarii lub przypadkowego skasowania czy sformatowania karty

Oferta Exascend obejmuje karty pamięci CFexpress typu A oraz B, a także CFast 2.0, SDXC UHS-II V90, SDXC UHS-II V60, SDXC UHS-I V30, microSD oraz czytniki kart i dyski SSD. Warto zaznaczyć, że karta Exascend Nitro CFexpress typu B jako pierwszy nośnik pamięci tego typu otrzymała certyfikat VPG400 wydany bezpośrednio przez organizację Compact Flash®.

Produkty znajdziesz u naszych dealerów: https://foto7.pl/gdzie-kupic/

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do odwiedzenia strony producenta, a także profili w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie.