FOTO-7 S.C.
ul. Daszyńskiego 148
44-100 Gliwice

Nie wiesz z kim się skontaktować
w związku ze swoją sprawą?
Zobacz, czym każdy z nas się zajmuje:
Agnieszka Kania-Mudyn

Sprzedaż, klienci kluczowi
agnieszka@foto7.pl

Łukasz Krzyżanowski

Sprzedaż, marketing
lukasz@foto7.pl

Artur Skowron

Współpraca, marketing
artur@foto7.pl

Bartek Witecy

Sprzedaż, IT
bartek@foto7.pl

Tymek Ciunel

Magazyn
tymek@foto7.pl

Maria Skowron

Płatności, przetargi
maria@foto7.pl

Łukasz Salamon

Sprzedaż detaliczna
l.salamon@foto7.pl

Andrzej Krupa

Wsparcie techniczne, serwis
andrzej@foto7.pl

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!

    Zaznacz rodzaj sklepu*

    Produktami której marki jesteś zainteresowany?

    Treść wiadomości